Центр психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору

   Головним завданням Центру ПД та ППВ  є забезпечення якісного медичного відбору кандидатів на службу до поліції, вступників на навчання до вищих учбових закладів МВС України, вдосконалення системи надання  амбулаторної психіатричної , наркологічної та психологічної допомоги особам, що мають право обслуговуватись у ДУ «ТМО МВС України по Чернігівській області, а також психолого-психіатричної та психотерапевтичної допомоги особам, які перебували в екстремальних ситуаціях, в тому числі у зоні антитерористичної операції , проведення просвітницької роботи серед працівників поліції та військовослужбовців Національної гвардії з пропаганди здорового способу життя, профілактики шкідливих звичок.

 

   Склад Центру:

  • Немировська Т.В. - начальник Центру психіатричної допомоги та професійного психофізіологічного відбору, лікар-психіатр;
  • Седнєв С.Д. - завідувач відділення амбулаторної  психіатричної  допомоги, лікар-психіатр;
  • Нугаєв А.М. - лікар-психіатр відділення, лікар психотерапевт;
  • Поліщук М.М. - лікар-психофізіолог;
  • Майборода В.М. - практичний психолог відділення амбулаторної психіатричної допомоги;
  • Котляр Л.Ф. - медична сестра відділення амбулаторної психіатричної допомоги;
  • Ходос І.М. - завідувач кабінету психопрофілактики та професійного психофізіологічного відбору, практичний психолог;
  • Воробей Н.В. - медична сестра кабінету психопрофілактики;

 У Центрі ведуть прийом лікарі-психіатри, лікар психофізіолог, практичні психологи та працює комп’ютерний клас психологічного тестування на 12 місць, кабінет психофізіологічного обстеження та  кабінет психотерапії. 

   За допомогою звертатися до 124, 122, 202, 119, 120 та 123 кабінетів.

gallery/1 - психология

Робота по вдосконаленню психологічної допомоги в Центрі Психіатричної Допомоги та Професійного Психофізіологічного Відбору продовжується

   Практикуючий психолог Інна Чистенко поділилася досвідом із спеціалістами відомчої медслужби та поліцейськими психологам.

Навчання відбувалося на базі Центру психіатричної допомоги та професійно-психофізіологічного відбору.

 

   Практичний семінар відкрила начальник державної установи ,,Територіальне медичне об’єднання МВС України по Чернігівській області“ Алла Галеєва із залученням фахівців-психологів управління кадрового забезпечення Головного управління Нацполіції та відділу кадрового забезпечення управління патрульної поліції в області.

 

   Інна Чистенко розказала як застосовувати на практиці пісочну психотерапію та метафоричні асоціативні карти. Під час роботи з піском клієнт обирає певні фігурки. В цей час психолог має все проаналізувати: як та які фігурки обирає клієнт, у які зоні пісочниці він їх розміщує тощо. Спеціаліст має не лише спостерігати та аналізувати, а й вчасно ставити клієнту запитання. Таким чином, здавалося, звичайна гра допомагає розв’язувати серйозні проблеми.

 

   Особливо важливо застосовувати такі практики під час роботи з дітьми, які стали жертвами злочинів або самі порушили закон. Утім, ці практики стають у нагоді й при роботі з дорослими, зокрема з учасниками АТО/ОСС.

    Засвоєнні знання психологи перевірили під час практичного заняття, робота з цього приводу буде продовжуватися для більш якісного надання психологічної допомоги співробітникам поліції.

Тел. для довідок та консультацій:  (04622) 5-31-33.